Sizde Sorularınızı ve Görüşlerinizi Yazabilirsiniz.
Toplam 93 Yorum Yapılmıştır.
 • Nesrin
  11-08-2019 00:49:22

  Güler yüzlülüğü, pozitif enerjisi, ilgisi ,hastalara olan yakinligindan dolayi kendisine çok teşekkür ediyorum.Hayatimda karşılaştığım ender doktorlardan biri.Hasralariyla ilgilenen ve sahiplenen biri.İyiki tanimişim sizi ????

 • Nergis Çalışkan
  10-08-2019 19:14:33

  Yıllardır diş sağlığı problemleri yaşamış ve birçok hekime tedavi olmuş biri olarak Hatice Hanım ile yolumun kesişmesinden memnuniyet duyuyorum. Kendisi işinde çok yetkin bir hekim. Gönül rahatlığı ile çevremdeki herkese önerebiliyorum. Herşeyin başı sağlık , sağlığınızı emin ellere emanet edin.

 • Dilara Gökbudak
  10-08-2019 19:05:31

  Hatice Hanım ile annemin tavsiyesi üzerine tanıştım. Mesleğini en iyi şekilde , titizlikle icra etmesiyle hasta memnuniyetini yüzde yüz sağlıyor. Sağlığını ticarethanelere değilde işinde uzman bir hekime emanet etmeyi seçenler için doğru tercih. Çok teşekkür ederiz.

 • Ayşegül Elhakan
  10-08-2019 16:37:24

  Bir çok hastanın dişçiye gitmeme sebeplerinden biri korkmaları. Bu yüzden genellikle ağrılar başlayınca zorunluluktan dişçi kapısı çalınıyor. Yaklaşık 1 sene önce daha önceden uygulanan kanal tedavisinin yarım bırakılması sebebi ile dişimde başlayan bir ağrı ile tanıştım kendisi ile. Dişçiden korktuğum için değil,yanlış uygulanan tedavilerden dolayı endişelerim vardı. Ama kendisi hem güler yüzü,hem hastalarına verdiği özveri ve değer ile bana güven verdi. Tek bi diş için gitmeme rağmen onun verdiği güven sayesinde diş sağlığım ile ilgili birçok işlem yaptırdım. Şuan hala yapılan işlemlerin ardından sapasağlam kullanıyorum. Fazlasıyla memnun kaldım. Hem yapılan işlemler, hem kendisinin güler yüzü beni çok memnun etti. Keşke herkes işine bu derece özen gösterse. Sadece iş olarak görmese severek yapsa. Bir diş için gittiğim dişçi serüvenimin ardından bugün kendisi çok sevdiğim arkadaşlarımdan biri oldu. İnsana insan lazım. Başarılarının devamını diliyorum. Yürüdüğü yolun başarı dolu olacağına eminim. İyiki kesişti yollarımız ????

© 2015 Diş Hekimi Hatice Samur Akın Aliağa Diş Kliniği