Koruyucu Diş Hekimliği

Koruyucu diş hekimliği hakkında genel bir tanım yapmak gerekirse bireyleri her hangi bir ağız ve çene hastalıklarına yakalanmadan önce veya yakalandıysa erken zamanda teşhis edip... Devamı..


Periodontoloji - Diş Eti Hastalıkları

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları Tanı ve Tedavileri) DİŞETİ HASTALIKLARI (Periodontal Hastalıklar) Periodontal hastalık nedir? Periodontal hastalıklar dişet... Devamı..


Endodonti - Kanal Tedavisi

Kanal Tedavisi Nasıl Yapılır? Kanal tedavisi ya da bir başka deyişle endodonti tedavisi aşamalarına girmeden önce kanal tedavisi ve endodontolojinin tam olarak ne olduğunu anlatmakta f... Devamı..


Pedodonti

Pedodonti , Çocuk Diş Hekimliği nedir? Kökenini latinceden almış olan Pedodonti terimi Çocuk Dişleri demektir.. Doğumdan 12 yaşına kadar olan zaman içeris... Devamı..


Diş Protezi

Dişler, insan sağlığı açısından oldukça önemli olmakla birlikte, kişilerin çok fazla dikkat ettiği şeylerin başında gelmektedir. Ama her ne kadar temizliğine ve ... Devamı..


Diş Cerrahisi

Diş cerrahisi; diş ile ilgili tüm cerrahi işlemlerle birlikte yüz ve çene kemiğindeki tüm rahatsızlıkların tedavisi ile ilgilenmektedir. Son zamanlarda diş hekimliği c... Devamı..


© 2015 Diş Hekimi Hatice Samur Akın Aliağa Diş Kliniği